Dé goedkoopste
Dé grootste collectie
Iedere dag open (ook zondag)
24 maanden garantie
Aanbieding!

TV Meubel Asten Oud Teakhout 145 cm

395,00 359,00

Afmetingen: 145 x 50 x 45 cm
Maar ook op maat te bestellen!

Vandaag besteld, uiterlijk morgen in behandeling genomen!

Test dit product uit in onze showroom!
Klik hier voor meer informatie.

Artikelnummer: St 407A
Categorieën: , , , ,
  • iDeal
  • Bancontact
  • Sofort Banking
  • Rembours
  • Betalen bij afhalen

Waarom Wiegers XL?
  • Eigen Wiegers XL bezorgservice
  • Uitstekende klantenservice
  • Veel producten op voorraad
  • Vragen? Bel ons: 0493-670910
  • Aangesloten bij keurmerk.info
  • Zeker van je aankoop CBW erkend
  • Veilig betalen over SSL (https)

Beschrijving

Tv meubel Asten Oud teakhout, uit voorraad leverbaar,dit meubel is in alle maten te bestellen!

TV meubel Asten Oud teakhout heeft de volgend afmetingen:

  • Lengte:145 cm
    Diepte : 50 cm
    Hoogte: 45 cm

Oud teakhouten Tv meubels

Een oud teakhouten Tv meubel is niet alleen mooi maar ook heel praktisch. U kunt een Tv dressoir namelijk op verschillende manieren gebruiken: als TV meubel als opbergkast of een combinatie van beiden. U kunt kiezen uit oud teakhouten dressoir met lades, deurtjes of een combinatie van lades en deurtjes. Welk model u ook kiest: u kunt er veel spullen in kwijt. Teakhout past in zowel een modern als klassiek interieur.

De grootte van een TV meubel is natuurlijk afhankelijk van uw wensen en de ruimte die u heeft. Omdat Wiegers XL alle lengtes teakhouten dressoirs heeft, is er altijd wel een passende maat voor u bij. Als we het dressoir op voorraad hebben, is de levertijd slechts 2 weken. U hoeft dus geen maanden te wachten tot uw prachtige dressoir in de kamer, studeerkamer of andere ruimte staat te pronken!

Een teak dressoir past in ieder interieur!

De meeste oude teak TV dressoirs zijn verkrijgbaar in de uitvoeringen blank, koloniaal of rustiek (extra oud/grof). Modellen waarbij blank oud teakhout wordt gecombineerd met wit geschilderd hout, zijn er in één uitvoering. Als u binnen onze standaard collectie niet precies vindt wat u zoekt of in uw hoofd heeft: neem dan per mail of telefoon vrijblijvend contact met ons op. Dan maken we voor u gewoon een dressoir van teakhout op maat. Zonder aanbetalingen.

Wiegers XL staat voor duurzaamheid

Alle oude teakhouten kasten worden gemaakt van teakhout dat afkomstig is van het Indonesische eiland Java. Ieder meubelstuk is uniek in zijn nerfstructuur en kleur. Een kast van Wiegers XL is niet kapot te krijgen èn al het hout heeft een FSC en FLEGT keurmerk waardoor we zeker weten dat het legaal is gekapt.

Kom eens kijken in onze showroom

Doordat wij zelf contacten onderhouden met onze leveranciers en er geen dure woonwinkel op nahouden zijn onze meubelen goedkoop, tot 40% goedkoper dan de gemiddelde woonwinkel. Wij begrijpen echter dat u wilt zien wat u koopt. Daarom hebben wij een informele showroom waar deskundig personeel en de koffie voor u klaarstaan. Kom gerust langs om hier alle modellen teakhouten dressoirs te bekijken, u bent van harte welkom!

Extra informatie

Afmetingen145 × 50 × 45 cm

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “TV Meubel Asten Oud Teakhout 145 cm” te beoordelen

Onze winkel in Asten

Ervaar de TV Meubel Asten Oud Teakhout 145 cm in onze winkel in Asten. Of bestel direct online.
Wiegers XL Winkel in Asten
Wiegers XL team Winkel

Wiegers XL

Industrielaan 4, 5721 BC in Asten
Telefoon: 0493-670910

Onze winkel bekijken

Routeplanner

Medewerker Wiegers XL

Neem contact met ons op!

Vul gerust onderstaand contactformulier in of stel alvast een vraag via de chat!

    Ik ga akkoord met de Privacy Policy

    Lees de Privacy Policy

    Klantenvertellen recensies

    9.5

    Geweldig

    Snel, vriendelijk mooie spullen
    - Deurne

    Goed en fijn geholpen

    Snelle levering, fijn geholpen
    - Liessel

    Uitmuntende klantendienst

    Wij hadden vooraf wat vraagjes en werden zowel via telefoon als mail uiterst vriendelijk en heel goed geholpen!
    - Bellegem

    Tevreden!

    Goede en vriendelijke service.
    - Noord Holland

    4 stoelen gekocht

    1 stoel was helaas iets los, gebeld naar Wiegers, dit werd perfect opgelost zonder dat ik als klant iets hoefde te vragen, zeer nette chauffeur die het geruild heeft, Groetjes Klaassens Leunen.
    - leunen

    Super service en correcte afhandeling

    Geruime tijd geleden een eetkamertafel gekocht. Niet geleverd zoals besteld. Deze tafel is weer opgehaald en nagezien en bewerkt. Zijn er heel tevreden over , zeker hoe het is opgelost. Hier willen we terugkomen.
    - Someren

    Klantvriendelijk

    Snelle reactie op vragen en zeer behulpzaam
    - Geffen

    Geweldig

    Goede service Klant vriendelijk Goede uitleg hoe je de tafel het beste goed kan houden Wij zijn super tevreden
    - TEGELEN

    Wat een top zaak!!

    In mei een sidetable besteld die voor ons op maat werd gemaakt. We wisten dat de levering 5-6 mnd zou duren. Zoveel bedrijven die in deze corona tijd niet of niet tijdig (kunnen) leveren.....Maar eind november kregen we telefoontje of we wilden komen controleren of de tafel was zoals we wilden. Hij moest nog gepoten worden op kleur. En de spuiter had het erg druk...... maar zoals afgesproken, drie weken later stond de tafel bij ons thuis! En is Prachtig geworden! Vriendelijke medewerkers, professioneel en komen hun afspraken na. Een top bedrijf!!
    - Herten

    Einfach super

    Sehr nette Verkäufer, gerne wieder
    - Sarstedt
    39 klanten waarderen ons gemiddeld met een 9.5/10
    Dé goedkoopste
    Dé grootste collectie
    Iedere dag open (ook zondag)
    24 maanden garantie
    Service & contact
    Snel regelen in je account

    Bekijk je bestelling, betaal facturen of vraag service aan.

    Heb je ons nodig?

    We helpen je graag.
    Neem contact met ons op.

    Service & contact
    Snel regelen in je account

    Heb je ons nodig?

    We helpen je graag. Neem contact met ons op.