Dé goedkoopste
Dé grootste collectie
Iedere dag open (ook zondag)
24 maanden garantie
Aanbieding!

TV Meubel Asten Oud Teakhout 195 cm

525,00 469,00

Afmetingen: 195 x 50 x 50 cm
Maar ook op maat te bestellen!

Vandaag besteld, uiterlijk morgen in behandeling genomen!

Test dit product uit in onze showroom!
Klik hier voor meer informatie.

Artikelnummer: St 409
Categorieën: , , , ,
  • iDeal
  • Bancontact
  • Sofort Banking
  • Rembours
  • Betalen bij afhalen

Waarom Wiegers XL?
  • Eigen Wiegers XL bezorgservice
  • Uitstekende klantenservice
  • Veel producten op voorraad
  • Vragen? Bel ons: 0493-670910
  • Aangesloten bij keurmerk.info
  • Zeker van je aankoop CBW erkend
  • Veilig betalen over SSL (https)

Beschrijving

TV-meubel Asten Oud Teakhout, uit voorraad leverbaar, in alle maten te bestellen!

TV-meubel Asten Oud teakhout heeft de volgende afmetingen:

  • Lengte: 195 cm
    Diepte : 50 cm
    Hoogte: 50 cm

Teak TV-meubel

Een teak TV-meubel van Wiegers XL is niet alleen een praktisch, maar vooral ook een mooi meubelstuk in uw woonkamer, tv-kamer of andere ruimte. Een kast van oud teakhout is degelijk, duurzaam en warm. Ook onze teakhouten tv-meubelen beschikken over deze eigenschappen. De teak tv-kasten hebben we in veel verschillende soorten en formaten. Er is nagedacht over extra opbergruimte voor de DVD speler en afstandsbedieningen. Op de TV is naast de televisie natuurlijk plaats voor een mooie vaas bloemen of fotolijstjes.

Collectie teak TV meubelen

We beschikken over een ruime collectie TV meubelen van teakhout. We hebben teak TV kasten in verschillende modellen, stijlen en afmetingen. Zo is er altijd een teakhouten TV meubel naar uw smaak. Onze collectie teak tv meubelen bestaat uit driehoekige, rechthoekige en vierkante teak tv kasten. De hoogtes variëren per tv meubel en afhankelijk van het betreffende model. Veel TV meubelen uit ons assortiment beschikken over extra opbergruimte voor bijvoorbeeld apparaten en afstandsbedieningen. U kunt kiezen uit  teakhouten TV meubels met deurtjes, planken, brede en smalle lades of een combinatie van opbergvakken. Tevens hebben we teak TV meubelen speciaal voor flatscreens of TV meubelen voor wat smallere TV’s.

Een teakhouten TV kast voor ieder interieur

Ook wat betreft stijlen hebben we voor ieder wat wils. Als u op zoek bent naar een strakke, moderne teak TV kast, zijn de volgende modellen wellicht iets voor u. Op zoek naar een TV meubel in klassieke uitvoering? Of naar een speciale maat? Loop dan gerust eens binnen en vraag naar de mogelijkheden. Wij werken zonder aanbetalingen.

Specialist in teak meubelen

Wiegers XL levert uitsluitend teakhouten meubelen van de beste kwaliteit en tegen zeer lage prijzen. Elke teak tv meubel heeft unieke nerfstructuren en is daarom de enige in zijn uitvoering. Dat komt omdat wij onze kasten en andere meubelen van gebruikt hout maken. Dit hout komt van gesloopte boerderijen, schuren en huizen van het Indonesische eiland Java en is FSC en FLEGT gekeurd. Een duurzame teak TV kast koopt u daarom het beste bij Wiegers XL.

Kom langs in onze showroom!

Welk model teak TV meubel of andere teak meubelen u ook kiest: u krijgt betaalbare topkwaliteit. Hoe dit kan? Doordat wij rechtstreeks importeren en er geen dure woonwinkel maar een eenvoudige showroom op na houden. Kom gerust langs, de koffie staat klaar! Natuurlijk kunt u ook telefonisch of per e-mail contact met ons opnemen. Wij geven u graag meer informatie over onze meubelen.

Extra informatie

Afmetingen195 × 53 × 50 cm

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “TV Meubel Asten Oud Teakhout 195 cm” te beoordelen

Onze winkel in Asten

Ervaar de TV Meubel Asten Oud Teakhout 195 cm in onze winkel in Asten. Of bestel direct online.
Wiegers XL Winkel in Asten
Wiegers XL team Winkel

Wiegers XL

Industrielaan 4, 5721 BC in Asten
Telefoon: 0493-670910

Onze winkel bekijken

Routeplanner

Medewerker Wiegers XL

Neem contact met ons op!

Vul gerust onderstaand contactformulier in of stel alvast een vraag via de chat!

    Ik ga akkoord met de Privacy Policy

    Lees de Privacy Policy

    Klantenvertellen recensies

    9.5

    Uitmuntende klantendienst

    Wij hadden vooraf wat vraagjes en werden zowel via telefoon als mail uiterst vriendelijk en heel goed geholpen!
    - Bellegem

    Tevreden!

    Goede en vriendelijke service.
    - Noord Holland

    4 stoelen gekocht

    1 stoel was helaas iets los, gebeld naar Wiegers, dit werd perfect opgelost zonder dat ik als klant iets hoefde te vragen, zeer nette chauffeur die het geruild heeft, Groetjes Klaassens Leunen.
    - leunen

    Super service en correcte afhandeling

    Geruime tijd geleden een eetkamertafel gekocht. Niet geleverd zoals besteld. Deze tafel is weer opgehaald en nagezien en bewerkt. Zijn er heel tevreden over , zeker hoe het is opgelost. Hier willen we terugkomen.
    - Someren

    Klantvriendelijk

    Snelle reactie op vragen en zeer behulpzaam
    - Geffen

    Geweldig

    Goede service Klant vriendelijk Goede uitleg hoe je de tafel het beste goed kan houden Wij zijn super tevreden
    - TEGELEN

    Wat een top zaak!!

    In mei een sidetable besteld die voor ons op maat werd gemaakt. We wisten dat de levering 5-6 mnd zou duren. Zoveel bedrijven die in deze corona tijd niet of niet tijdig (kunnen) leveren.....Maar eind november kregen we telefoontje of we wilden komen controleren of de tafel was zoals we wilden. Hij moest nog gepoten worden op kleur. En de spuiter had het erg druk...... maar zoals afgesproken, drie weken later stond de tafel bij ons thuis! En is Prachtig geworden! Vriendelijke medewerkers, professioneel en komen hun afspraken na. Een top bedrijf!!
    - Herten

    Einfach super

    Sehr nette Verkäufer, gerne wieder
    - Sarstedt

    Goed

    Goede zaak mooie meubels top
    - 's-gravenzande

    Snelle levering en geweldige tafel

    Super snelle levering en de tafel was precies zoals verwacht!
    - Eys
    37 klanten waarderen ons gemiddeld met een 9.5/10
    Dé goedkoopste
    Dé grootste collectie
    Iedere dag open (ook zondag)
    24 maanden garantie
    Service & contact
    Snel regelen in je account

    Bekijk je bestelling, betaal facturen of vraag service aan.

    Heb je ons nodig?

    We helpen je graag.
    Neem contact met ons op.

    Service & contact
    Snel regelen in je account

    Heb je ons nodig?

    We helpen je graag. Neem contact met ons op.