Dé goedkoopste
Dé grootste collectie
Iedere dag open (ook zondag)
24 maanden garantie
Aanbieding!

Opbergkast Asten Oud Teakhout

719,00 649,00

Afmetingen: 95 x 53 x 202 cm
Maar ook op maat te bestellen!

Uitverkocht

Test dit product uit in onze showroom!
Klik hier voor meer informatie.

Artikelnummer: St 402
Categorieën: , , , ,
  • iDeal
  • Bancontact
  • Sofort Banking
  • Rembours
  • Betalen bij afhalen

Waarom Wiegers XL?
  • Eigen Wiegers XL bezorgservice
  • Uitstekende klantenservice
  • Veel producten op voorraad
  • Vragen? Bel ons: 0493-670910
  • Aangesloten bij keurmerk.info
  • Zeker van je aankoop CBW erkend
  • Veilig betalen over SSL (https)

Beschrijving

Opbergkast Asten oud teakhout, dit meubel is in alle maten te bestellen.

Opbergkast Asten heeft de volgende afmetingen:

  • Lengte: 95 cm
    Diepte : 53 cm
    Hoogte: 202 cm

Oud teakhouten opbergkasten

Oude teakhouten opberg kasten worden vaak gebruikt om porselein, aardewerk of verzamelingen en souvenirs in uit te stallen. Ze zijn echter ook prima als servieskast te gebruiken. Het oude recyclede hout dat Wiegers XL gebruikt voor de oude teak vitrinekasten komt van het Indonesische eiland Java. Wij Importeren het zelf uit eigen fabrieken.

Het is FSC en FLEGT-gekeurd en komt van oude boerderijen, schuren en andere gebouwen. Doordat het gebruikt hout is, heeft het een bijzonder warme uitstraling en unieke structuur. De teak meubelen gaan lang mee en zijn goed te combineren.

Oud teak past in ieder interieur

Onze oud opberg kast (en) worden gemaakt van hergebruikt teakhout hebben een of meerdere deuren en laden met glazen ruitjes. Bij de meeste types is ook de zijkant voorzien van glas maar een enkel model heeft dichte zijwanden zoals de populaire vitrinekast op foto. De teak opbergkasten bieden stuk voor stuk een zee aan opbergruimte op zowel de legplanken achter de deuren. Een teakhouten opbergkast combineert natuurlijk prachtig met een ander meubelstuk van oud teakhout in dezelfde ruimte zoals een teak tafel, teakhouten stoelen of andere teak kast zoals een teak TV meubel. U kunt hem echter ook prima alleen wegzetten en combineren met hele andere materialen en stijlen. Met teak kunt u alle kanten op, van modern tot klassiek.

Kom eens langs in onze teak showroom!

Heeft u een teakhouten opbergkast op het oog en bent u benieuwd hoe deze kast en in het echt uitziet? En hoe hij aanvoelt? Kom dan gerust eens vrijblijvend langs in onze showroom in Asten . De koffie staat klaar en onze medewerkers staan u graag te woord. Zij kunnen u helpen en adviseren bij de aanschaf van een teak meubel. Daarnaast kunt u hier de mogelijkheden bespreken wat betreft meubelen op maat. U kunt vrijblijvend contact met Wiegers XL opnemen via e-mail of telefoon. En u bent ook gegarandeerd van een lage prijs. Kom, kijk en vergelijk de prijs en kwaliteit.

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Opbergkast Asten Oud Teakhout” te beoordelen

Onze winkel in Asten

Ervaar de Opbergkast Asten Oud Teakhout in onze winkel in Asten. Of bestel direct online.
Wiegers XL Winkel in Asten
Wiegers XL team Winkel

Wiegers XL

Industrielaan 4, 5721 BC in Asten
Telefoon: 0493-670910

Onze winkel bekijken

Routeplanner

Medewerker Wiegers XL

Neem contact met ons op!

Vul gerust onderstaand contactformulier in of stel alvast een vraag via de chat!

    Ik ga akkoord met de Privacy Policy

    Lees de Privacy Policy

    Klantenvertellen recensies

    9.5

    Geweldig

    Snel, vriendelijk mooie spullen
    - Deurne

    Goed en fijn geholpen

    Snelle levering, fijn geholpen
    - Liessel

    Uitmuntende klantendienst

    Wij hadden vooraf wat vraagjes en werden zowel via telefoon als mail uiterst vriendelijk en heel goed geholpen!
    - Bellegem

    Tevreden!

    Goede en vriendelijke service.
    - Noord Holland

    4 stoelen gekocht

    1 stoel was helaas iets los, gebeld naar Wiegers, dit werd perfect opgelost zonder dat ik als klant iets hoefde te vragen, zeer nette chauffeur die het geruild heeft, Groetjes Klaassens Leunen.
    - leunen

    Super service en correcte afhandeling

    Geruime tijd geleden een eetkamertafel gekocht. Niet geleverd zoals besteld. Deze tafel is weer opgehaald en nagezien en bewerkt. Zijn er heel tevreden over , zeker hoe het is opgelost. Hier willen we terugkomen.
    - Someren

    Klantvriendelijk

    Snelle reactie op vragen en zeer behulpzaam
    - Geffen

    Geweldig

    Goede service Klant vriendelijk Goede uitleg hoe je de tafel het beste goed kan houden Wij zijn super tevreden
    - TEGELEN

    Wat een top zaak!!

    In mei een sidetable besteld die voor ons op maat werd gemaakt. We wisten dat de levering 5-6 mnd zou duren. Zoveel bedrijven die in deze corona tijd niet of niet tijdig (kunnen) leveren.....Maar eind november kregen we telefoontje of we wilden komen controleren of de tafel was zoals we wilden. Hij moest nog gepoten worden op kleur. En de spuiter had het erg druk...... maar zoals afgesproken, drie weken later stond de tafel bij ons thuis! En is Prachtig geworden! Vriendelijke medewerkers, professioneel en komen hun afspraken na. Een top bedrijf!!
    - Herten

    Einfach super

    Sehr nette Verkäufer, gerne wieder
    - Sarstedt
    39 klanten waarderen ons gemiddeld met een 9.5/10
    Dé goedkoopste
    Dé grootste collectie
    Iedere dag open (ook zondag)
    24 maanden garantie
    Service & contact
    Snel regelen in je account

    Bekijk je bestelling, betaal facturen of vraag service aan.

    Heb je ons nodig?

    We helpen je graag.
    Neem contact met ons op.

    Service & contact
    Snel regelen in je account

    Heb je ons nodig?

    We helpen je graag. Neem contact met ons op.